Kiedy należy rozważyć skorzystanie z pomocy behawiorysty ?

Warto poszukać pomocy behawiorysty jeśli zwierzę przejawia jakieś zachowania problemowe dla ludzi, np.: brak dobrych manier (skakanie na ludzi, ciągnięcie na smyczy, uciekanie na spacerach), zachowania agresywne wobec innych zwierząt lub ludzi, problemy separacyjne, niszczenie przedmiotów, załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu lub poza kuwetą, nadmierne szczekanie, niepokój, lęk, fobie, samouszkodzenia (np. nadmierne wylizywanie się), zachowania kompulsywne. Ponadto behawiorysta pomoże poprawić komunikację ze zwierzęciem, która jest niezbędna do stworzenia dobrej relacji.

 Możemy też szukać kontaktu ze szkoleniowcem wtedy, gdy chcemy po prostu popracować z psem : np nauczyć wykonywania komend. Pamiętajmy jednak aby zwrócic się do dobrego specjalisty, osoby kompetentnej, doswiadczonej, ktora z pieskami praowała a wcześniej ukończyła odpowiednie szkolenia, kursy.

Na tej stronie będziemy prezentować behawiorystów, szkoleniowców, ktorych poznaliśmy, którzy nam pomogli i którzy są godni polecenia. W każdej bowiem dziedzinie można spotkać wspaniałych fachowców jak i osoby nieudolne w swej profesji.

Małgorzata Zagórska - Łódź
Jestem behawiorystą zwierzęcym COAPE oraz trenerem szkolenia psów. Specjalizuję się w zachowaniach lękowych i agresywnych u psów. Pomogę poprawić komunikację domowników z psem, nauczyć psa, co jest dozwolone, a co nie.
Zapraszam na moją stronę:

malgorzata zagorska

Małgorzata Zagórska
Telefon.: 531 766 423
e-mail: m@malgorzatazagorska.pl

więcej informacji na > stronie <

 


 

Ewa Siemieńska - Tuła.  Wrocław

Polecamy szkołę dogs' smile, w której można skorzystać z różnego rodzaju szkoleń, kursów i seminariów oraz indywidualnych konsultacji. Pani Ewa prowadzi również psie przedszkole.

IMG 0625

więcej informacji na > stronie <

 


 

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie