Nico

  METRYCZKA

  • ID: 3035/2017
  • Wiek: 3 lata
  • Płeć: pies
  • Status: Inny
  • Województwo: pomorskie
  • Rodzaj sierści: Krótkowłosa
  • E-mail: poczta@jamnikiniczyje.pl
  • PODSTAWOWE INFORMACJE

  Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezienu domu dla Nico. Nico to 3 letni jamnik, który musi znaleźć nowy dom. Obecnie przebywa w dotychczasowym domu czekając na nowych właścicieli. Przyjazny dla psów, kotów i ludzi. Dla osób zdecydowanych na adopcję pieska podajmemy link do akniety przedadopcyjnej http://www.jamnikiniczyje.pl/poradnik2/ankieta-przedadopcyjnaOstatnio zaktualizowane21 copy

  Nico już w domu !

  06.08.2017

  NICO- to pies, którego właściciel oprosił nas o pomoc w znalezieniu dla niego nowego domu.
  Teraz możemy już Państwu przedstawić jak Nico teraz mieszka. Znalazł wspaniały dom, który pokochał go od pierwszego wejrzenia :)

  "Witam. Od czterech dni jesteśmy wraz z mężem dumnymi posiadaczami jamnika Nico, adoptowanego poprzez Waszą Fundację. Piesek nad podziw szybko przystosował się do nowych warunków. Na początku był trochę zdezorientowany i na pewno po swojemu tęsknił za swoimi poprzednimi właścicielami. Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, iż oswoił się z nowym otoczeniem, ale nadal uczymy się siebie nawzajem. Dzięki temu, że mieliśmy już kiedyś jamniki niektóre formy zachowań Nico są nam po prostu znane. Piesek jest bardzo ufny. Lubi długie spacery z mężem, często zachęca do zabaw, nie ma problemu z jedzeniem- testujemy czym mu dogodzić. Nico ma pogodne usposobienie, jest "ułożony" przez poprzednich właścicieli, nie dokucza częstym szczekaniem, nie niszczy przedmiotów, nie brudzi w domu. Wczoraj po raz pierwszy został sam w domu na trzy godziny. Był bardzo grzeczny (opinia sąsiadów)- czeka w swoim legowisku, wita nas jak swoich. Zyskał przychylność sąsiadów i dzieci. Aha, i jeszcze jedno- godzinami lubi przebywać na balkonie. Bardzo jesteśmy zadowoleni z naszej decyzji- dzięki Waszej Fundacji możemy cieszyć się nowym członkiem rodziny. Wiem, że nie była to łatwa decyzja dla poprzednich właścicieli, ale zrobimy z mężem wszystko aby Nico był najszczęśliwszym pieskiem pod słońcem. Obiecuję stały kontakt"
  Pozdrawiam

  Nikco

  Read 562 times Ostatnio zmieniany niedziela, 06 sierpień 2017 14:48
  Więcej w tej kategorii: « Koko Aniołek »
  Wypełnij PIT

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie