Bazyl

  METRYCZKA

  Bazyl to młody pełen energii życiowej jamnik.Piesek ma silnie rozwinięty instynkt myśliwski, pięknie węszy. Bazyl to bardzo silny pies. Szukamy opiekuna, który zna rasę, będzie potrafił postępować z takim psem, zapewni mu odpowiednie warunki i odpowiednia dawkę ruchu. Bazyl to nie jest kanapowy przytulak, to dobry, współpracujący pies lecz musi być odpowiednio prowadzony. Mile widziany opiekun - sportowiec, człowiek aktywny. Pies jest prześliczny lecz nie jest to pies dla każdego. W nieodpowiednich rękach taki samiec może stać się źródłem problemów, dlatego prosimy o kontakt wyłącznie osoby spełniające powyższe kryteria. Bazyl nie powinien zamieszkać z innym samcem i kotami, gryzoniami... Nie wiemy jak do dzieci.

  Pisze opiekunka Bazyla:

  Bazyl jest cudownym,bardzo inteligentnym, szybko uczącym się psem. W domu pojmuje w mig to co się od niego wymaga.
  Jednak jest psem o silnym temperamencie,do tego upór,i wrodzona dominacja powodują, że nie jest łatwym zawodnikiem,ale wszystko jest do wy
  pracowania. świetnie współpracuje z osoba która jasno i zdecydowanie będzie wyznaczać mu granice,użalanie się nad nim i litość nie wchodzi w grę! Gdy pojmie ze człowiek jest przywódcą,a do tego potrzeba czasu i cierpliwości wtedy staje się wspaniałym kompanem do wspólnego życia!
  Polecam go do osob aktywnych,bo do takich jamnikow on nalezy,nie jest typem kanapowca mimo ze lubi popołudniami dłuzej poleniuchować , to jednak potrzebuje ruchu. Uwielbia wycieczki samochodem,i dzielnie wchodzi do wody! Więcej informacji uzyskacie po kontakcie z Fundacja. PROSIMY O PRZEMYŚLANE OFERTY,ZASTANÓWCIE SIĘ 10 RAZY,CZY DANY PIES PASUJE DO WASZEGO TRYBU ŻYCIA !

  Read 4205 times

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie