Alma

METRYCZKA

 • ID: 3043/2017
 • Wiek: 7 lat
 • Płeć: suka
 • Status: Ma dom
 • Miasto: okolice Bydgoszczy
 • Województwo: kujawsko-pomorskie
 • Rodzaj sierści: Krótkowłosa
 • Osoba kontaktowa: Fundacja
 • E-mail: poczta@jamnikiniczyje.pl
 • Stosunek do dzieci: nieznany
 • Stosunek do ludzi: wycofana
 • Stosunek do innych psów: różnie
 • Stosunek do kotów: nieznany
 • Poziom aktywności: średni
 • Kastracja / sterylizacja: nie ale jest warunkiem adopcji

Alma to siostra Alfa, sunia do adopcji lecz nie dla kazdego. Widzimy, ze Alma jest najbardziej wycofana i przestraszona ale tez najbardziej broni terenu i zasobów. Alma niestety posuwa się do ataku, co naśladują jej towarzysze. Alma potrzebuje doświadczonego opiekuna, odważnego, ktory da jej czas i nie przestraszy sie ugryzienia. Opiekun Almy powinien mieć doświadczenie i podstawowa wiedzę dotycząca zachowań psów. Niewykluczone, że potrzebny bedzie behawiorysta. Czekamy na dom dla suni, na kogoś, kto wyprostuje zawiłe ściezki jej psychiki. Prosimy o przemyslane oferty ponieważ nie jest to psiak dla każdego [pmimo, że uroda suni może zachęcać do jej posiadania.
Kontakt w sprawie adopcji poprzez formularz przedadopcyjny > http://www.jamnikiniczyje.pl/poradni…/ankieta-przedadopcyjna

Alma pokochana na zawsze !

06.12.2017

W mikołajkowy wieczór mamy dla Was wieści od Almy. Alma , która skradła nasze uczucia pomimo, że nie było łatwo... Gdy przyjechała do fundacji naprawdę przestraszyliśmy się tej malej ale zajdłej i zdolnej do ataku sunieczki. Trudno było wejść na teren Almy bez lęku i trudno było przekonać sunię , że nic jej nie grozi - Alma kąsała bez zastanowienia. Dzisiaj to inna sunia. Po trzech miesiącach pobytu w naszym domu Alma została pieszczoszką i wielkim przytulasem. Historia Almy pokazuje nam jak wiele zależy od czlowieka ale i to, że warto dać szansę zagubionemu zwierzakowi. Warto zainwestować czas, serce !
Alma poszła do nowego domu z ładunkiem miłości jaki je daliśmy , zrozumiała , że człowiek jest fajny, że dobrze być blisko. Cieszymy się , że dom adopcyjny nie miał problemów z sunieczką. Jest to dla nas pełny sukces i ukoronowane tego, do czego dażymy. Cieszymy się , że są wokół nas ludzie, którzy myślą tak jak my ! Pani Ewo, serdecznie dziękujemy za dom dla Almy a wcześniej dla Lukrecji.
"Dzień dobry. Alma zadomowiła się już na dobre. To jest jej domek. Zaakceptowała nas wszystkich. Kubą rządzi. Do obcych ma dystans ale to najmniejszy problem. Najważniejsze że jest z nami szczęśliwa i okazuje to buziaczkami i przytulaniem. Kochany nasz mały piskorz  Dziękujemy bardzo za zaufanie i pozwolenie wzięcia Almy. Imię pozostaje oczywiście. Pozdrawiamy i przesyłamy całuski"

24831148 1749879125031778 5979372277307017218 o

zobacz forum

Informacje dodatkowe

Prosimy o wsparcie dla Almy i jej towarzysszy niedoli.

Dzisiaj ( tj. 01.08.2017 ) trafily do fundacji trzy jamniki, które wraz ze swoją właścicielką znalazły się na ulicy z powodu eksmisji. Pani nikt nie chciał przyjąc nawet samej a co dopiero z psami...
Świat jest jednak okrutny i jak widać los płata figle ludziom i ich zwierzętom. Pani sama ma szanę znaleźć pomoc w opiece społecznej z piekami już nie, dlatego żalujemy że jednak pozostawiła jedną z suczek, z ktorą nie chciała się rozstać...
Pieski trafily do domu tymczasowego w fundacji, gdzie będą bacznie obserwowane. Ocenimy ich charakter i określimy do jakiego domu powinny trafić.
Tymczasem szykują się koszty:
- sterylizacja suczek i kastracja samca
- profilaktyka i szczepienia
- badania przed zabiegami
To niemale koszty. Prosimy o wsparcie finansowe dla jamników.
Potrzebujemy na początek około 1200 zł

20507868 1620748961278129 6331565575212511378 o

zobacz forum


Konto dla jamnikow:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
--------------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------
paypal
poczta@jamnikiniczyje.pl
-------------------------------------
w tytule : "Darowizna jamniki z eksmisji"

06.09.2017

Śliczna Alma czeka na dom w fundacji. Alma to prawdziwa jamnicza piękność, która trafiła do nas wraz z dwoma psiakami. Sunia jest zdystansowana do człowieka i potrzebuje czasu, by zaufać. Nie ma jednak co dziwić się takiej postawie gdyz Alma w oststnim czasie kilkakrotnie zmieniała miejsce pobytu zanim trafiła do nas. Sądzimy że z czasem sunieczka otworzy sie na człowieka, którego bardzo potrzebuje. Alma u nas zrobiła postępy i chętnie przyjela nasz harmonogram życia. Sunia potrzebuje na pewno stabilizacji, żeby nie powiedzieć rutyny. Najlepszy byłby opiekun prowadzacy niezbyt aktywny tryb życia, bez zwrotów akcji i niespodzianek/ Alma bardzo lubi spacery i jest żywo zainteresowana węszeniem, tropieniem. Nade wszystko ceni jednak ciepłą pierzynkę. Szukamy odpowiedzialnego opiekuna, najlepiej znającego rase, ktory miał do czynienia z "charakternym" jamnikiem i potrafi uszanować jego niezależność.

Czytany 2511 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 grudzień 2017 19:39
Więcej w tej kategorii: « Lili Frugo »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie