Szogun vel Piksel

METRYCZKA

Szogun to jedna z piesków zabranych podczas interwencji w miejscowości Puszczykowo. To jest piesek w najpilniejszej potrzebie w tym momencie. Szukamy domu tymczasowego a najlepiej adopcyjnego .... Dawno nie widziałam tak smutnego psa... Jamniczek podchodzi i wtula łebek w człowieka, patrzy w oczy, szuka pomocy, ciepła. Serce pęka jak myślę o tym.... Po pieska zgłosili się Państwo, którzy rozpoznali w nim własnego jamnika Szoguna. Odbyło się okazanie i niestety - to nie on. Piesek pozostał a nadzieja na własną kanapę prysnęła jak mydlana bańka. Bardzo prosimy o pomoc dla Szoguna / imię pozostawiliśmy pieskowi / on bardzo potrzebuje człowieka.
Piesek jest zdrowy, przegrzecznny, kochany. Ożywia się nieco na spacerach lecz ogólnie doznał wielkiej krzywdy. Możliwe a nawet prawdopodobne że jamniczek miał kiedyś dobry dom. Czy ktoś otworzy serce dla Szoguna. Szukamy domu adopcyjnego lub nawet tymczasowego.

Szogun nadal czeka na domek. To wspanialy kochany, zdrowy piesek. Czy ktos go pokocha ? Czy Szogun znajdzie swoijego człowieka na zawsze ?

Był to najsmutniejszy z wszystkich piesków. Możliwe że Szogun miał kiedyś dobry dom, bo piesek garnie się do człowieka, bardzo potrzebuje jego obecności. Szogun po niespełna miesiącu w hoteliku otworzył się. Jest to wspaniały towarzysz dla każdego i powinien trafić do najlepszego domu. Szogun jest zdrowy, aktywny, gotowy do adopcji. Osoba która zdecyduje się dać temu uroczemu psiakowi dom i kawałek miejsca w sercu na pewno tego nie pożałuje. Liczymy, że Szogun znajdzie właściwy dom i swoja kanapę. Temu pieskowi bardzo jest to potrzebne. Szogun przebywa w hoteliku pod Wrocławiem. Mile widziany jest też opiekun wirtualny. Miesięczny koszt pobytu pieska w hoteliku to 300 zł.

 16.01.2015

Tymczasem Szogun jak prawdziwy jamnior już sobie przysposobił dwie urocze wolontariuszki. Szogun uwielbia kontakt z człowiekiem, jest zachwycony, gdy może być blisko. To wspaniały psiak. Czeka na swoja szanse w hoteliku pod Wrocławiem. Wiemy jedno - kto adoptuje Szoguna na pewno nie pożałuje ! Tu powinna stać kolejka proszę Państwa...

14.02.2016

Szogunek ciąg dalszy...

27.02.2016

Szogun vel Piksel pokochany na zawsze !

Kochani ogłoszenie domu Szoguna vel Pikselka to tylko formalność i przyjemny akt dopełnienia ! Pikselek w domu już prawie dwa tygodnie, czekaliśmy na zdjecia i informacje z domu i bacznie obserwowaliśmy adaptację psiaczka w nowym domu w ralacjach na KLUBIE JAMNIKÓW. Jest to prawdziwe szczęście widzieć taki finał przykrej historii... są to chwile gdy po trudach i problemach związanych z sytuacjami pomocowymi możemy powiedzieć " warto (jednak) pomagać" , "chwilo trwaj " ! Niekiedy bywa ciężko i w tak wydawałoby się wdzięcznej dziedzinie jak "pomaganie" ale ty Wy - adoptujący, domki, ludzie którzy nas otaczają przywracacie nam wiarę w dobro...
No, ale przystąpmy do szczegółów :
"Witamy!
Piksel, a dawniej Szogun jest z nami już 10 dni. Początkowo nieufny, przestraszony, teraz na dobre zadomowił się, a jego ulubionym miejscem, jak przystało na jamnika jest łóżko:) Od kilku dni bez problemów załatwia się na dworze, bo na początku robił to w domu, no gdzie będzie wychodził w takie zimno załatwiać się na zewnątrz Emotikon wink Apetycik mu dopisuje aż za bardzo, trzeba pilnować swoich talerzy, bo chwila nieuwagi i Piksel jest na stole. Jest bardzo ruchliwy, sporo biega, ale zdecydowanie najbardziej lubi przytulanie i spanie na kolankach, właściwie cały dzień mógłby tak spędzać, oczywiście z przerwami na jedzenie:) Jest przekochany, łagodny i delikatny. Widać, że dużo przeszedł, ale staramy się teraz dać mu wszystko to, co najlepsze, aby czuł się bezpieczny i wiedział, że już nigdy więcej nikt go nie skrzywdzi. Po odejściu Wiktorka, Pikselek jest najlepszą decyzją, jaką mogłyśmy podjąć. Dziękujemy Fundacji Jamniki Niczyje za wszelką pomoc w adopcji Pikselka i wsparcie.
Monika, Zuzanna, Magda"

DS2

zobacz więcej >

----------------------------------------------

Pikselek - co porabia w święta ?

27.03.2016

Co w święta porabia Pikselek ? hmmm... komentarz do zdjęć zbędny. Pikselek / fundacyjny Szogun / do niedawna nie wiedział co to normalne życie. Jamniczek wraz z kilkunastoma innymi zwierzakami trafił do nas z pseudohodowli pod Poznaniem. Pikselek miał szczęście znaleźć dobry dom, w którym poznaje prawdziwie jamnicze życie. Nie musimy chyba dodawać, że mu się to bardzo podoba.


21.04.2016

Kochani obserwujemy życie Pikselka / dawnego Szoguna na KLUBIE JAMNIKÓW, gdzie Pikselek jest aktywnym klubowiczem. Piesek ma się dobrze, ma wspanialy domek i nowe życie. Nie obyło się niestety bez problemów i zdrowotnych zwirowan. Piesek przeszedł operacje usunięcia śledziony. Na szczęście wszystko potoczyło sie pomyślnie. Pozdrawiamy Pikselka i jego rodzinę.
Przypominam, ze pieseczek w grudniu trafił do nas z interwencji, zabiedzony, z łańcucha.

13083145 1165128216840208 608909101107701717 n

 

Kochani dalszy ciąg naszego Szoguna vel Pikselka
Historia wzruszająca. I smutek i pożegnanie i radość... samo życie
Zapraszamy do czytania. > <

01.06.2016

Pikselkowi, który przebywa obecnie na wakacjach nad morzem życzymy pięknej pogody i dużo jamniczych wrażeń. Pozdrawiamy rodzinkę Pikselka !
Cieszy widok zwierzak, który jeszcze do niedawna żył w podłych warunkach a teraz ma wspaniały dom i ludzi, którzy o niego zadbają.


Piksel Forever !

23.06.2016

Oto łapka Pikselka / dawnego Szoguna / odciśnięta po wsze czasy na ślicznej nóżce jego Pani. Bywa tak, że najwięksi twardziele tracą głowę dla.... jamnika


Piksel Forever !!!

13438823 1012511972130009 4027810914107857747 n


Pikselek pół roku u siebie !

15.08.2016

Na pewno wszyscy znają Pikselka / dawniejszego Szoguna /. Psiaczek już pól roku mieszka w swoim domu, jest szczęśliwy, kochany, bezpieczny. Ale nie tylko . Pikselek zdążył w tym czasie zostać gwiazdą KLUBU JAMNIKÓW, aktywnym kibicem , odbyć wczasy nad morzem a nawet zostać pokemonem :) Co Pikesek lubi robić najbardziej ? Hmmm ... chyba czarować. Czarować człowieka swoimi cudnymi oczkami, które zawsze wyrażają tak wiele... Żyjcie nam Kochani w szczęściu i dostatku. Pozdrawiamy serdecznie.
O adopcji i półrocznym życiu ze swoim przyjacielem pisze Pani Zuzanna:
"15.02.16 jest pochmurny lutowy dzień,bardzo wczesny ranek. Przygotowujemy się do wyjazdu. Córka siedząc w kuchni nad kubkiem kawy, pyta: " Mamuś a jak on nas nie polubi?" Około godz 11 jesteśmy już w hoteliku i cały niepokój znika. Szogun wita się z nami radośnie! Wtedy zaczyna się nasze wspólne życie z Szogunem, który otrzymuje u nas imie Piksel. Jaki jest Piksiu? Jest strasznym pieszczochem, taki " Miś Tuliś". Jest spokojnym pieskiem,chociaż w domu na obcych szczeka. Ładnie zostaje sam w domu. Nic nie niszczy,wszystkie zabawki są całe! Trzeba jednak na niego uważać bo ma zapędy "złodziejskie". Od początku reaguje na słowo" nie wolno". Od razu wie,że robi źle i przestaje to robić. Muszę też wspomnieć o jego oczach, wszyscy są w nich zakochani! Dajemy mu naszą miłość i robimy wszystko by zapomniał o koszmarze poprzedniego źycia. Pozdrawiamy FJN i wszystkich Klubowiczów Dużych i Małych!"

13907006 1238842329468796 8968128552899762185 n

 

22.12.2016

Poznajecie tego przystojniaka ? Tak tak - to Pikselek, który spędza swoje pierwsze święta w prawdziwym domu ! Życzymy Piksekowi i jego Dużym wszystkiego najlepszego !
zdjęcie z Klubu Jamnikow

Pikselek święta


Roczek Pikselka !

15.02.2017


15 lutego miął roczek Pikselka, tzn. piesek został adoptowany dokładnie rok temu. Taka data jest symboliczną datą narodzin do nowego życia. Pikselek wiele przeszedł. Trafił do nas w grudniu wraz z grupą innych psiaków z interwencji. Jamniczek zagustował oczywiście już w lepszym życiu, psiak ma wspaniały dom i warunki o jakich nie mógł zapewne marzyć. Serdecznie dziękujemy Rodzinie Piksia za przyjęcie do siebie tego wspaniałego psiaka. Uważamy, że Pikselek i jego Rodzina to idealne połączenie. Zależy nam na tym aby każda adopcja kończyła się takim happy endem jak w tym przypadku !
"Witam serdeczniePikselek jest z nami już cały rok. Jest cudnym,grzecznym jamnisiem. Aktywnie uczestniczy w życiu naszej rodzinki. Jest to piesek,który kocha człowieka całym sobą. Ten rok był cudowny. Nie będe się dużo rozpisywała bo często zamieszczam posty w Klubie Jamnika. Jesteśmy szczęśliwi,że Piksiu jest z nami. Pozdrawiamy FJN"

16864728 1870004573246294 3054457192168501080 n

Pikselek na wakacjach !

03.07.2017

Kochani w jednym z nadmorskich kurortów możecie spotkać Pikselka. Nie podamy do publicznej wiadomości gdzie, bo obawiamy się najazdu fanów a jamniczek ceni sobie prywatność ! Rozglądajcie się jednak dokoła siebie, bo możecie go spotkać wszędzie
Poważnie rzecz ujmując Pikselek to psiak, który doznał wielkiej krzywdy, wraz z innymi zwierzętami został odebrany interwencyjnie ponieważ żył w bardzo złych warunkach. Cieszymy się ogromnie gdy psiaki wychodzace spod naszej opieki mają dobre życie. Oby wszystkie adopcje były tak udane i oby więcej było adoptujących dojrzałe zwierzaki. One naprawdę żyją pełnią życia i świetnie adaptują się do nowych domów.

19577210 1590055121014180 5882109781287287415 o

zobacz forum

Pikselek Celebryta !

22.10.2017

Czy wiecie, że nasz Pikselek (dawny Szogun ) zrobił karierę ? Tak, tak, Pikselek wygrał konkurs na Pupila Roku 2017 ! To wielki sukces. Dla nas radość , że psiak ma się wspaniale. Takie sukcesy tylko w FJN ! Pikselek przeznaczył swoją nagrodę na zakup worka karmy dla swoich kolegów, które narazie jeszcze w fundacji czekają na swoją chwilę szczęścia.
W profilu Pikselka znajduje się więcej informacji o piesku a w wątku na naszym forum można zapoznać się z historią psiaka i poznać jego drogę do nowego życia.

22554869 1702572309762460 1667459552206124726 n

zobacz forum

 


2 urodziny Pikselka !

15.02.2018

Pamiętacie Pikselka ? Pikselek dzisiaj obchodzi swoje 2 urodziny / adopciny ! Oznacza to, że jamniczek od dwóch lat wiedzie szczęśliwe życie w nowej rodzinie. Pikselek oprócz tego, że zyskał oddanych Dużych został Jamnikiem Celebrytą ! Pikselek bez zmrużenia oka wygrywa konkursy i wygrywa ludzkie serca w Klubie Jamników. Jak jest tajemnica sukcesu tego jamniczego kawalera ? Spójrzcie w słodkie oczy tego zwierzaka a sami zostaniecie uwiedzeni ...
Historię Pikselka można poznać na wątku forum FJN.

Pikselek 2 lata

 


 

Niedziela według Pikselka  !

07.10.2018


Psiak odebrany interwencyjnie, przeszedł wiele w swoim życiu. Zaznał złego. Obecnie żyje szczęśliwie u boku pani Zuzanny i pani Moniki! Pozdrawiamy serdecznie Piksia i jego Dużych ! Z historią Pikselka i jego psich wspóltowarzyszy można poznać na naszym forum.

Pikselek

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wakacje Pikseka !

02.07.2019

Halo halo ! Wstawać śpiochy Z samego rana pozdrawia Was Pikselek, który jak co roku odbywa turnus nad morzem. Kto zabroni bogatemu ? Kto pamięta historię Pikseka ( Szoguna ) ten wie, że kiedyś nie darzyło mu się najlepiej. Teraz za to odbija sobie chłopak za wszystkie czasy ...

65730810 2350765468528644 2025307852951781376 n

Pikselek na elegancko !

12.04.2020

W takim cudnym świątecznym anturażu prezentuje się znany wszystkim Pikselek nasz jamniczy Celebryta !

Pikselek wielkanoc

profil psa

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pikselek z wakacji !

30.06.2020

Oto nasz Pikselek - Celebryta, który corocznie gości u wód. Pikselek ceni sobie urok i romantyzm polskiego morza dlatego ze swoimi Dużymi przebywa w Międzyzdrojach. Ten psiak jest czystym dowodem na to jak ze zmarnowanego psiaka bez znaczenia można się stać Królem życia ! Historię Pikselka możecie poznać wchodząc na jego profil i na forum, gdzie widzimy początki... Pani Zuzanno, Pani Moniko, Piksiu - odpoczywajcie i bądźcie szczęśliwi !

Piksiu nad morze 20

profil psa

zobacz forum

----------------------------------------------------------------------------------------

5 adopciny Pikselka !

18.02.2021

Pikselek obchodzi 5 adopciny ! To już pięć lat minęło, gdy ten wspaniały psiak o hipnotyzującym spojrzeniu rozpoczął nowe życie a wcześniej trafił do FJN z bardzo złych warunków odebrany interwencyjnie. Tak Widzi to
Pani Zuzanna , która adoptowała jamniczka :
"5 lat temu... Pamiętam jak po adopcji jechaliśmy do domu, trzymałam ciebie na rękach, byłeś zestresowany i twoje oczy pytały mnie "czy nie skrzywdzicie mnie?" Pogłaskałam cię i obiecałam, że już żaden człowiek nie wyrządzi ci krzywdy. Wtedy przytuliłeś się do mnie i zasnąłeś. Rozpoczęło się dla ciebie nowe życie. Dzisiaj Pikselek obchodzi swoje 5 URODZINKI - ADOPCINKI "
więcej o Pikselku i jego współtowarzyszach niedoli na forum.
 
Pikselek 5 l
 
 
Pikselek 6 adopciny !
21.02.2022
 
Kochani , dzisiaj Pikselek świętuje a my razem z nim ! " Dzisiaj Pikselek obchodzi swoje 6 ADOPCINKI ❤️. Został adoptowany z Fundacji Jamniki Niczyje. Pamiętam jak jechał z nami do swojego nowego domku. Wtulony patrzył na mnie swoimi pięknymi oczkami,jakby pytał " nie skrzywdzicie mnie?" Wtedy przytuliłam go mocno i obiecałam, że już nigdy go nikt nie skrzywdzi.
Piksiu kochamy Ciebie i życzymy duuuużo zdrowia ?
 
Pikselek 6 adopciny
 
 

 profil psa copy

 -----------------------------------------------------------------------------------

 

7 adopciny Pikselka !

18.02.2023

Kilka dni temu swoje 7 adopciny obchodził Pikselek. Jak widać na załączonym obrazku to dojrzały jamniorek s i w momencie adopcji był już starszym pieskiem. Jego Duże uważają, że była to najlepsza decyzja. Kochani warto adoptwać seniorki, bo one naprawdę świetnie adaptują się w nowych domkach. One też najbardziej potrzebują pomocy, gdyż w schroniskowych warunkach nie dają rady...

Pikselek 7 lat

więcej o Pikselku w jego profilu i wątku na forum 

profil psa

zobacz forum

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pikselek [*]

02.03.2023

Życie jest takie kruche... Wczoraj nagle i niespodziewanie odszedł Pikselek, duszność, niewydolność krążenia i nie ma... Pikselek był kochany, miał wspaniałe życie, miłość... Był seniorkiem lecz mimo to pozostajemy z poczuciem, że było go za mało, za krótko...
Żegnaj wspaniały jamniorku,,żegnaj nasz VIP-ie. Zawsze będzie nam towarzyszyć wspomnienie twoich oczu. Pani Zuzanno, Pani Moniko, nie mam słów pocieszenia, płaczemy razem z Wami ♥
 
334330296 973185094063281 8411873966731035985 n
 
więcej o Pikselku w jego profilu >

profil psa

-----------------------------------------------------------------

 

 

Czytany 10866 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 02 marzec 2023 19:21
Więcej w tej kategorii: « Jojo Gazik »

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie