Gucio

METRYCZKA

  • ID: 1579/2015
  • Płeć: pies
  • Status: Ma dom
  • Rodzaj sierści: Długowłosa

Gucio szuka tez domu tymczasowego.Może ktoś pomoże Guciowi ? Piesek jest w potrzebie !

Fundacja pomoże w ewentualnej rehabilitacji i leczeniu pieska.

Gucio to malutki czekoladowy piesek w typie jamnika. Oceniony na około 8 lat. Trafił do schroniska po wypadku z niewładnymi tylnymi łapkami. Na początku nie chodził wcale. Jest nadal leczony. Jest bardzo ruchliwy, takie małe biegające ADHD. Bardzo chce chce biegać. Czasem nawet próbuje uciekać. Gucio to przemiły, łagodny, sympatyczny psiak. No może trochę niefotogeniczny, ze względu na rozpierającą go energię. Do ludzi przyjazny. Z psami samcami trochę gorzej, suczki bardzo lubi. Gucio bardzo potrzebuje domu, stałego lub tymczasowego. Potrzebne jest również kontynuacja leczenia i prawdopodobnie rehabilitacja (po konsultacji z weterynarzem). Gucio może zamieszkać w domu lub mieszkaniu, ważne jednak by nie miał zbyt wielu schodów do pokonywania. Jest na tyle lekki, że można go nosić na rękach.

numer ewidencyjny Gucia : 1347/14

22.04.2015

Gucio wyszedł ze schroniska, ma szansę na normalne życie tylko potrzebne jest leczenie i rehabilitacja. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Gucia w drodze do normalności to podajemy konto :

Konto dla Gucia:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
-------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------------
paypal: poczta@jamnikiniczyje.pl
--------------------------------------------
w tytule "Gucio"

Gucio dziękuje za każde wsparcie.

Jego historię i rozliczenia wpłat można śledzić na wydarzeniu na facebook

08.01.2017

Przyjaciele Gucia!!!
Mamy dla Was CUDNĄ wiadomośc:) Nasz Gucio znalazł już swoje miejsce na ziemi, swój Dom i swoją Rodzinę:) Właściwie to Gucio znalazł swoją Rodzinę już półtora roku temu. Tak tak, Gucio tak oczarował swoich tymczasowych Opiekunów, że postanowili już się z nim nie rozstawac:) Zresztą sami zobaczcie!
Aniu, Piotrze, Janku bardzo dziękujemy za opiekę i miłośc jaką obdarowaliście Gucia. Mimo chorób, mimo braku nadziei na całkowite wylecznie, mimo "niedogodności". Dziękujemy, że daliście Guciowi szansę i zmieniliście jego psi los!
Wielkie podziękowania również dla wszystkich t.zw. "pomagaczy" za wsparcie Gucia w tych trudnych chwilach: za pomoc w leczeniu i rehabilitacji, za DT we Wrocławiu, za diagnostykę i leczenie, za udostępnianie i dobre słowo, za Wszystko. Nie chciałabym wymieniac z nazwiska, ponieważ pewnie kogoś pominę.
Dziękujemy bardzo Fundacji Jamniki Niczyje za wsparcie akcji ratowania i leczenia Gucia.

Dzięki nam wszystkim Guteczek jest teraz najszczęśliwszym domowym pupilem na Świecie! Mimo, że kiedyś wydawał się "przypadkiem" beznadziejnym. Razem zmieniliśmy jego los:)

Czytany 3845 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 styczeń 2017 20:03
Więcej w tej kategorii: « Sonia Rita »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie