Hesia

METRYCZKA

  • ID: 3044/2017
  • Wiek: 10 lat
  • Płeć: suka
  • Status: Ma dom
  • Miasto: okolice Bydgoszczy
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj sierści: Krótkowłosa

Oto Hesia - matka Alfa i Almy. Hesia ma 10 lat lecz wygląda bardzo młodo i ladnie. Gdyby trafiła do fundacji anonimowo weterynarz zapewne nie dałby jej więcej niż 7 lat. Główny zadaniem Hesi jest namierzenie człowieka i bycie blisko niego. Sunia uwielbia się przytulać i miziać. To przekochany psiak. Niestety Hesia nie lubi pozowania do zdjeć dlatego ma ich najmniej i dlatego nie wygląda na szczęśliwą, jednak proszę wierzyc, że przy każdym kontakcie z czlowiekiem sunieczka wykazuje przede wszystkim radość i zainteresowanie. Hesia jest też łasuchem, najszybciej podbiega do jedzenia ! Hesia będzie wymagała szerszej diagnostyki z uwagi na wiek dlatego prosimy o wsparcie finansowe dla psiaków.
Hesia musi trafić do najlepszego domu. Sunieczka jest delikatna i lagodna jak baranek, dla niej najlepszym opiekunem będzie wrażliwy człowiek który nie musi miec żadnego doświadczenia ze zwierzętami. Po prostu trzeba kochac i już
!

Zgłoszenie do adopcji poprzez wypełnienie formularza adopcyjnego. Oddzwonimy na wybrane propozycje domów, ktore przejda wstępną weryfikację. Przepraszamy wszystkich, ktorzy pozostaną bez odpowiedzi lecz niestety nie mamy możliwości kontaktu z wszystkimi chętnymi do adopcji >  http://www.jamnikiniczyje.pl/poradnik2/ankieta-przedadopcyjna

Informcje dodatkowe

Dzisiaj ( tj. 01.08.2017 ) trafily do fundacji trzy jamniki, które wraz ze swoją właścicielką znalazły się na ulicy z powodu eksmisji. Pani nikt nie chciał przyjąc nawet samej a co dopiero z psami...
Świat jest jednak okrutny i jak widać los płata figle ludziom i ich zwierzętom. Pani sama ma szanę znaleźć pomoc w opiece społecznej z piekami już nie, dlatego żalujemy że jednak pozostawiła jedną z suczek, z ktorą nie chciała się rozstać...
Pieski trafily do domu tymczasowego w fundacji, gdzie będą bacznie obserwowane. Ocenimy ich charakter i określimy do jakiego domu powinny trafić.
Tymczasem szykują się koszty:
- sterylizacja suczek i kastracja samca
- profilaktyka i szczepienia
- badania przed zabiegami
To niemale koszty. Prosimy o wsparcie finansowe dla jamników.
Potrzebujemy na początek około 1200 zł

20507868 1620748961278129 6331565575212511378 o

zobacz forum


Konto dla jamnikow:
ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
--------------------------------------------------------
SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała
--------------------------------------
paypal
poczta@jamnikiniczyje.pl
-------------------------------------
w tytule : "Darowizna jamniki z eksmisji"

07.09.2017

Hesia to cudowna, dojrzała jamnicza dama. Sunia jest uosobieniem spokoju i łagodności. Najbardziej lubi dobre jedzonko, glaskanie i ciepłe kocyki :) Szukamy dla Hesi najlepszego domu na zawsze. Opiekunem Hesi może zostać osoba bez doswiadczenia z rasa jednak o wielkim sercu i wrażliwosci. Hesia chciałaby zyskać stabilizację i komfort ! Suna będzie znakomitym towarzyszem dla osoby niezbyt aktywnej, ktora chce kontaktowego, miłego psiaka. Sunia zgadza sie z innymi zwierzętami ( nie wiemy jak zareaguje na kota, lecz możliwe że pozytywnie ) nie reaguje na zaczepki innych zwierzaków. Mile widziany będzie tutaj staly paln dnia, rutyna. Hesia pewnie nie zagustuje w zmainach i zwrotach akcji czy aktywnym życiu.

 24.05.2018

Pozdrowienia od Hesi

Dziś do Fundacji dotarł mail z pozdrowieniami od Hesi. Widać, że jamnicza emerytura na swojej własnej kanapie i w ramionach swoich Dużych bardzo jej służy. Cieszymy się bardzo zawsze gdy Nasi podopieczni wysyłają nam zdjęcia oraz pozdrowienia.

Hesia trafiła do Fundacji w sierpniu 2017 roku wraz ze swoimi dziećmi Almą oraz Alfikiem. Hasieńka to taka cudowna jamnicza dama, której największym marzeniem było przebywać obok człowieka i być przez niego głaskaną. Marzenie sunieczki ziściło się pod koniec tamtego roku za co jesteśmy bardzo wdzięczni Dużym jamnisi.

hesia

 

Dobre wieści od Hesi !

23.05.2019

Z samego rana mamy porcję dobrych wiadomości. Poprawił się stan zdrowia Hesi, która dopiero co wygrała nowe życie we wspaniałym domku a już dopadła ją choroba. Cieszymy się ogromnie, że u Hesi sytuacja zdrowotna stabilizuje się i sunia odzyskała radość życia !

Hesia 1

 

Czytany 3701 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 maj 2019 08:03
Więcej w tej kategorii: « Gapcio Jeżyna »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie