Euro

METRYCZKA

Informacje od Wolontariuszy schroniska:

Euro jest starszym, ok. 8-9 letnim psiakiem w typie jamnika. Do schroniska OTOZ ANIMALS w Dąbrówce k. Wejherowa trafił 28 czerwca 2012 roku. Został podrzucony na teren schroniska. Euro trafił do nas w fatalnym stanie :( Był bardzo wychodzony, wyniki krwi nie były najlepsze :( Bardzo długo o niego walczyliśmy :( Ale w końcu się udało i teraz Euro jest cudownym psiakiem, który z utęsknieniem czeka na nowy dom. Euro w stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny i oddany. Bardzo ładnie chodzi na smyczy więc spacery z nim są przyjemnością :) Ale Euro jak na jamnika przystało jest trochę charakterny w stosunku do niektórych samców. Przez jakiś czas wydawało nam się, że nie uda się go połączyć z żadnym samcem ale z upływem czasu Euro łagodniał i od pewnego czasu w boksie przebywa z innymi samcami. Euro nie jest już najmłodszy, ale jamniki żyją zwykle po kilkanaście lat, więc przed naszym Euro pewnie jeszcze długie lata życia.
Bardzo nam zależy aby Euro znalazł na starość ciepły kąt w domowym zaciszu. Dom w którym będzie otoczony opieką i miłością za którą na pewno się odwdzięczy :)
Euro posiada książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Jest również wykastrowany, odrobaczony oraz odpchlony. 

Czytany 1289 razy
Więcej w tej kategorii: « Kubus z niedowłasem łapek Sławuś »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie