×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 3390.

Demo

METRYCZKA

  • ID: 2571/2015
  • Wiek: 7 lat
  • Płeć: pies
  • Status: Schronisko
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj sierści: Krótkowłosa
  • Osoba kontaktowa: Fundacja
  • Telefon: 662 850 245
  • E-mail: poczta@jamnikiniczyje.pl

Demo szuka domu adopcyjnego lub nawet domu tymczasowego, gdzie pod dobrą opieką będzie mógł poczekac na swoją szansę. Demo potrzebuje dobrych warunków z uwagi na koniecznosć leczenia. Fundacja pokryje koszty leczenia w domu tymczasowym

Opis pieska : Demo to pies w wieku około 7- 8 lat. W schronisku przebywa od maja. Trafił tam, ponieważ został znaleziony, gdy błąkał jednym z osiedli. Podczas spaceru całkowicie ignorował człowieka, pochłonięty eksploracją otoczenia, węszeniem oraz załatwianiem potrzeb fizjologicznych. Akceptuje dotyk. Potrafi chodzić na smyczy. Nie boi się mijanych na spacerze osób oraz ruchu ulicznego. Jest dynamiczny i pełen wigoru.Wygląd uszu psa wskazuje na stan chorobowy. Nie ma na nich sierści, pokryte są strupkami i otwartymi ranami. Pies wielokrotnie trzepał głową.

Boże Narodzenie 2015

Demo to nadal bezdomny pies... czeka z utęsknieniem na sowjego człowieka. Demo przebywa w schronisku w Bydgoszczy od maja... Szukamy dla niego domu - nawet tymczasowego. Demo może zostać Aniolem, Gwiazdorem lub innym Mikołajem specjalnie dla Ciebie ! Prosimy o dom, o ludzia, o normalność...
Zadzwoń, pomoż, nie pozostawaj obojętny.
Kontakt 662 850 245 / oddzwonię na smsa "Demo" jeśli nie odbiorę
mail poczta@jamnikiniczyje.pl

29.02.2016

Demo nadal czeka na domw schronisku. Bardzo prosimy o sznse dla niego. Demo zaczał uczestniczyć w schronsikowych zajeciach programu "Lira" piesek bierze udział w szkoleniach prowadzonych przez wolontariuszy w schronisku. Oto co pisze o nim Ola, która szkoli psiaka:

"Demo jest fantastyczny. Już wie, że nasze spotkania to głaski i szkolenie i rwie się do nich Emotikon smile Dziś był trzeci raz na szkoleniu, kontakt wzrokowy rewelacyjny, pięknie chodzi na smyczy (na razie po prostej), przybiega na zawołanie (na razie na długiej smyczy, bez rozproszeń, chyba że za rozproszenia uznać kilka innych par), zaczął dziś siadać na komendę. Kochany, przyjazny, przesympatyczny piesek!"

Przypominam, że dla Dema szukamy nawet domu tymczasowego, gdyby ktoś zechciał przygarnąć psiaka na czas poszukiania dla niego domu adopcyjnego to na pewno bardzo by to psiakowi pomogło. W warunkach domowych zwierzęta mają szansę na prawdziwe przygotowanie do życia z człowiekiem.

 

07.05.2016

Demo nadal szuka swojego człowieka. Czeka długo...
Demo przebywa w Schronisku w Bydgoszczy nie jest naszym bezpośrednim podopiecznym. Fundacja wspiera Dema w poszukiwaniu domu. Dzisiaj podamy więcej informacji i zdjęć. Demo uczestniczy w schronisku w programie Lira, który wspiera pieski w socjalizacji do życia z człowiekiem. Demo robi duże postępy. Czeka tylko na swojego człowieka aby móc pokazać walory swojego charakteru...

13152630 1105777126131948 209917781 n

"Cześć! Tu Demo. Jestem dziś na pikniku. Pikniku z Bezdomniakiem. Wpadajcie! Jest super
więcej zdjęć wrzucę wieczorem.
Przebywam w : Leśnym Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku.
Może przyjedziesz mnie poznać ?"

----------------------------------------------

Relacja z dziesiejszego Pikniku z Bezdomniakiem zorganizowanym przez Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy:

Demo to urodzony podróżnik. Chętnie wskoczył do auta i spokojnie przespał podróż na imprezę. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, zwraca uwagę na przewodnika. Często nawiązuje kontakt wzrokowy i szuka kontaktu z człowiekiem. Reaguje na polecenia i wykonuje proste komendy, np. „siad”. Akceptuje dotyk i sam się go domaga, nawet jeśli wymaga to wykonania podskoku. Świetnie poradził sobie z nową sytuacją – dużo ludzi siedzących na kocach, psów, muzyka itp. Z psami dogaduje się różnie – do niektórych podchodzi przyjaźnie, niektóre ignoruje. Zdarza mu się jednak obszczekać innego psa lub doskoczyć z próbą uszczypnięcia. Zachowanie to pojawia się najczęsciej w sytuacji konkurencji o zasoby – uwagę człowieka lub smakołyk. Demo daje się jednak odwołać z takiej sytuacji, łatwo odwrócić jego uwagę. Jest to zachowanie nad którym z pewnością można z sukcesem popracować. Jednak odrobina jamniczego uporu zostanie w nim na zawsze.

Demo to naprawdę świetny psiak. Nowy opiekun będzie miał w nim zarówno wiernego towarzysza spacerów jak i leniuchowania. Mimo siwego pyszczka wniesie do nowego domu wiele radości!

Czytany 6265 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 maj 2016 18:10
Więcej w tej kategorii: « Krecia Cyryl »

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie