Tesla

METRYCZKA

Aktualizacja z domu tymczasowego:

Suczka jest jeszcze wciąż trochę wystraszona, ale bardzo przywiązuje się do opiekuna. Jednocześnie zagląda w każdy kąt i upomina się o coś, co może po jamniczemu zniszczyć. Trzeba też pamiętać o tym, że to pies z interwencji, a więc wymagający socjalizacji: nauczenia porządku, hierarchii w domu oraz wielu podstawowych zachowań (nad którymi aktualnie pracuje dom tymczasowy). Poza tym suczka jest przyjaźnie nastawiona do innych psów (o ile nie są nachalne) oraz do kotów.

 

Tesla to mała i drobna sunia. Z pewnością po przejściach, lecz w domu tymczasowym powoli nabiera odwagi i z ciekawością na nowo poznaje bezpieczny świat. Szybko odnajduje się w typowo jamniczym świecie, którego centrum jest kanapa z poduszkami.

Suczka jest w typie jamnika szorstkowłosego, a jej jamniczość potwierdza para mądrych i czarnych oczu (nad którymi rosną długie brwi i rzęsy). Jednym słowem: piękna jamniczka, do zakochania.

Do innych psów nastawiona jest przyjaźnie, a nawet ulegle. Ludzi traktuje z niewielkim dystansem oraz uparcie szuka TEGO  JEDYNEGO opiekuna, za którym będzie mogła chodzić krok w krok.

 

Tesla szuka odpowiedzialnego domu stałego. Jest to młody pies, dlatego przy adopcji trzeba pamiętać, o tym, że bierzemy psa na długie lata. 

Będziemy wdzięczni za wsparcie finansowe dla wszystkich piesków z tej interwencji 

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

-------------------------------

w tytule " suczki z interwencji"

 

 

Czytany 11400 razy
Więcej w tej kategorii: « Bazyl Piksel »

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie