Jasiek

METRYCZKA

  • ID: 3132/2022
  • Płeć: pies
  • Miasto: Radom
  • Rodzaj sierści: Długowłosa
  • Osoba kontaktowa: fundacja
  • E-mail: poczta@jamnikiniczyje.pl

Pilny dom dla Jaśka !
Dostaliśmy zgłoszenie o potrzebującym jamniczku, który trafił do lecznicy w Radomiu na eutanazję... Jasiek prawdopodobnie ma dyskopatię lecz po tygodniu leczenia stanął na nogi. Teraz potrzebuje nowego domu, nawet tymczasowego ( kontakt : poczta@jamnikiniczyje.pl ) . Przeczytajcie informacje poniżej, które pochodzą z lecznicy :
Historia życia: zostałem poproszony o eutanazję psa, ponieważ starszy właściciel ze względów finansowych i osobistych nie był w stanie dalej się opiekować psem. Zgodnie ze swoim sumieniem odmówiłem i nakłoniłem Pana do podpisania dokumentu o zrzeczeniu się psa.
Od zeszłego piątku 25.03 pies przebywa w Przychodni.
Pies jest przyzwyczajony do bliskiego kontaktu z człowiekiem, nadstawia pyszczek do głaskania, źle znosi samotność. Nie jest agresywny, ale przy nieuważnym podnoszeniu w okolicy pach ostrzega zębami. Stosunek do dzieci nie jest nam znany.
W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji, koty próbuje ganiać (ale to raczej kwestia zazdrości). Niestety ale jego dieta głównie opierała się na parówkach więc jest zwolennikiem domowego jedzenia Według nas pies potrzebuje regularnej rehabilitacji, optymalnie z dostępem do bieżni wodnej, Niestety w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie zapewnić mu lepszych warunków lokalowych i większość czasu spędza z nami w pracy w klatce. Kontakt do weterynarza : 666 255 256

Czytany 177 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 kwiecień 2022 06:50

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie