Nutka

METRYCZKA

Kopia wpisu z facebook :

18 kwietnia coś sprawiło, że wybrałyśmy inną trasę niż zaplanowałyśmy. Chyba tak musiało być, bo na swej drodze napotkałyśmy psa, który powoli szedł przed siebie bez celu. Okazało się, że to starsza jamniczka, szybko udało nam się zdobyć jej zaufanie. Bardzo chuda, brudna, z guzami, łyse uszka, uzębienie w tragicznym stanie - serce pękało na widok tak zaniedbanej i smutnej istotki.

Jeden z guzów już się babrał więc trzeba było go szybko wyciąć. Badanie kardiologiczne wykazało początkowe stadium choroby serca, ale jeszcze nie wymagające leczenia. Suni usunięto dwa guzy, oraz 5 zębów, resztę ząbków oczyszczono z bardzo dużego kamienia. Sierść na uszkach zaczęła odrastać.

Nutka ze smutnej i zaniedbanej istotki stała się starszą radosną damą :) Kocha ludzi, lecz wybrała sobie swoją ulubioną pańcię z którą chce spędzać najwięcej czasu. Na początku atakowała inne psy, ale całe szczęście teraz już je toleruje (problem jest tylko przy misce, bo broni jedzenia), z jednym młodzieńcem lubi się nawet czasami pobawić.
Ciężko jej zrobić zdjcia bo ucieka od aparatu, podobnie jest także z czesaniem.

Szukamy dla Nutki kochającego człowieka, który podaruje jej godną i spokojną starość. Najlepiej czułaby się w domu w którym nie ma innych zwierząt, lub jest jakiś spokojny psiak. Nutka lubi sobie pogadać z człowiekiem, więc polecamy ją dla osób, które mają mało czepliwych sąsiadów :)
 

Czytany 3026 razy
Więcej w tej kategorii: « Aniołek

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie