Podopieczni

Artykuł ten jest poświęcony nietypowym podopiecznym  fundacji. Było ich sporo... Zajmujemy się głownie pomocą dla psów w typie rasy jamnik jednak nie pozostajemy obojętni na żadną krzywdę i potrzebę zwierzaka. W fundacji były różne zwierzaki : koty, jeże , ptaki, inne
Wszystkie one zasługują na pomoc !
Jerzyk, ptak który wypadnie z gniazda skazany jest na śmierć bowiem matka nie zleci po niego...
Jeż, który nie osiągnie minimalnej wagi ciała nie jest w stanie przeżyć zimy bowiem nie zahibernuje..
Wiecie o tym ?
Bardzo często spotykamy zwierzaki, którym trzeba pomoc. Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy ! Chcemy zachecic Państwa do wsparcia finansowego również tej strony naszej działalności. Prosimy też : nie przechodźcie obojętnie wobec krzywdy naszych zwierzęcych wspolbraci. Każde życie zasługuje na szacunek a każde zwierzę w potrzebie na pomoc !

 


 

Kotek Lipton

Kochani dzisiaj  / 21.01.2017 /na naszej drodze stanął ten oto młodziusieńki kocurek. Stanął w taki sposób, ze nie dało się go nie zauważyć czy pominąć...Kocurek prawdopodobnie został podrzucony do stada wolnożyjących dorosłych kotów, które dokarmiamy czasowo w zastępstwie Pani - karmicielki z powodu poważnej choroby i hospitalizacji. Nie znamy się zbytnio na kotach lecz trudno było nie zauważyć że ten malutki, rezolutny i szukający bliskości człowieka kociak wyróżnia się spośród sympatycznego lecz zachowującego się raczej ostrożnie wobec człowieka stada, nie jest kotem wolnożyjących i raczej na pewno mieszkał w domu. Kocurek poszedł za nami do samochodu, bez problemu dał się zabrać na ręce. Trudno było go zostawić... bezradnego, ufnego i w zasadzie bezbronnego wobec każdego kto chciałby wyrządzić mu krzywdę. Uważamy, że jest to naprawdę egzemplarz wyjątkowy. Kocurek chodzi za człowiekiem krok w krok, podchodzi na zawołanie, jest niesamowicie towarzyski i inteligentny. W samochodzie zasnął, podczas przeglądu weterynaryjnego zachowywał się bez zarzutu. Kotek ani razu nie pokazał pazurków, jest delikatny jak motyl. W taki oto sposób malusi kocurek został jamnikiem i będzie miał na to papier :) Szukamy najlepszego domu. Kontakt w sprawie kocurka telefoniczny : 575 300 350 / oddzwonię na smsa : "kocurek" jeśli nie odbiorę telefonu. Adopcja kotka będzie odbywała się w oparciu o procedury fundacyjne : obowiązuje wizyta przedadopcyjna, umowa adopcyjna. Warunkiem adopcji będzie kastracja kotka po osiagnięciu dojrzałości płciowej oraz zapewnienie takich warunków mieszkalnych aby zwierzak nie miał możliwości samodzielnego przebywania poza terenem zamkniętym ( tj. osiatkowanie balkonu itp. ) Kocurek przebywa w okolicach Bydgoszczy.

16178762 1400737486612612 5495794591238256113 o copy

 


Kotka Czika

Czika to kilkuletnia  wspaniała i delikatna koteczka adoptowana kiedyś i kochana... Niestety po narodzinach dziecka ludzie oddali koteczkę z lęku o ludzkie dziecko. Nie wiemy jakie zagrożenie miała stanowic Czika dla dwoich ludzi : cicha spokojna przemila i lagodna kotka. W ten sposób zyskaliśmy nietypową podopieczną. Czika przebywa w domu tymczasowym pod opieką fundacji.

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie