Pestka vel Tośka

  METRYCZKA

  • ID: 2431/2015
  • Wiek: 2 lata
  • Płeć: suka
  • Status: Ma dom
  • Województwo: mazowieckie
  • Rodzaj sierści: Krótkowłosa
  • Osoba kontaktowa: Fundacja
  • E-mail: poczta@jamnikiniczyje.pl
  • PODSTAWOWE INFORMACJE

  Pestka to młoda około 2 letnia jamniczka. Suczka została znaleziona na ulicy. Jamniczka trafiła do bardzo awaryjnego domu tymczasowego. Szukamy dla niej domu. Szukamy tez domu tymczasowego. Po 10 października sunia będzie do adopcji. Pestka ma silny charakter.Opiekunka pisze o niej :

  "Jamnisia faktycznie startuje do kotów. Poza tym jest bardzo sympatyczną psiną z typowo jamniczym ,silnym, upartym i przebojowym charakterem. Lgnie do człowieka. Świetnie się odnalazła w nowym miejscu. Coś czuję ,że jest też zaborcza. Pies typowo domowy -zna odkurzacz, wie co to wygodna kanapa itd. Z psami dogadała się bez problemu".

  Nowe informacje od opiekunki:

  Pestka to typ bezstresowy. Zachowuje się jakby była u mnie od szczeniaka. Bez zahamowań pcha się do łóżka pod kołderkę. Jest ciekawska, odważna ,posłuszna i przebojowa. B.fajny typ psiaka. Zrównoważona -świetnie dogaduje się z psami. Lubi szaleństwa i zabawy -dziś na łące oszalała ze szczęścia - dostała totalnej głupawki ,radość ją rozsadzała. Zachowywała się jakby nigdy nie biegała po świeżej, pachnącej trawie. Pilnuje się rewelacyjnie, jest totalnie nastawiona na współpracę z człowiekiem. Zaczepia inne psiaki do zabawy. Nawet z Gretą jest lepiej niż myślałam. Nie ma choroby lokomocyjnej. Niestety nie nadaje się do domu z kotami. Nie ma na ich punkcie (na szczęście) takiego amoku zabijania jak Masza, ale goni i to ostro próbując kłapnąć zębami. Rezolutna i inteligentna.

  Z domu Pestki

  Sunia ma nowy dom, który zaopiekował się nią i zapewnił dożywotnia miłosć ! Pestka zamieszkała w Krakowie.
  "Witam Państwa serdecznie!
  Za trzy dni mija miesiąc, odkąd adoptowaliśmy Toskę:) Sunia jest czuła, temperamentna i wrażliwa. Ponadto potrafi przy powitaniu uśmiechać się cudnie (jak nasza nieżyjąca dalmatynka) unosząc wysoko górną wargę. Jest typową przedstawicielką swojej rasy, uparta i inteligentna, bez kompleksów, kochająca spanie pod kołderką. Nie jest natomiast jedzeniowym "odkurzaczem", więc trzyma piękną linię. Jamnisia całkowicie zawojowała serca całej rodzinki.
  Dzięki naszej kochanej pani doktor z Alvetu, rana po sterylizacji zagoiła się ładnie i Toska została zaszczepiona i zaczipowana. Za 10 dni będzie odrobaczona, a później zaszczepiona kolejny raz.
  Jamnisia prowadzi bogate życie towarzyskie na spacerach, nie wchodząc w utarczki z innymi psami. Uwielbia również dywanowo-kanapowe "sparingi" ze swoim przyjacielem Gutkiem. W zwiazku z nadchodzącymi chłodami, dostała gustowny ciepły golf w szaro-błękitne romby.
  Pozdrawiamy serdecznie Fundację-
  zakochani w Tosce -
  Alicja i Krzysztof M.

  05.12.2015

  Pestka / teraz Toska / będzie jutro świętowała Mikolajki ! Pewnie po raz pierwszy w życiu. Sunia z ulicy trafiła do fundacji, teraz do domu . Pestka ma dom na medal więc jutro odwiedzi ją Mikołaj. Pani Pesi /Tosi potajemnie przesłała nam zdjecie z prezentem dla jamnisi. Cicho sza ! Nie zdradźcie przypadkiem tajemnicy ...

  13.04.2016

  Kochani, Pestka vel Tośka już prawie pól roku u siebie. Suni się powiodło. Zamieszkała w jamnikolubnej rodzinie w Krakowie. Cieszymy się ogromnie, że Tosia ma dobre życie. Marzymy, aby każdy nasz podopieczny miał takie szczęście. Pozdrawiamy rodzinkę Tosi.
  "Witam Państwa!
  Wkrótce minie pół roku odkąd Toska zamieszkała z nami. Sunia zaaklimatyzowała się szybko. Jest bardzo niezależna, uparta, nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Jedynie wobec kotów ma złe zamiary. Od grudnia ma towarzysza zabaw, Cyrylka. Są bardzo zżyci. Cyrylek opiekuje się Toską na spacerach, a Toska matkuje mu w domu. Nasz dom tętni radością. Od czasu do czasu spotykamy się na długich spacerach z Zosią i Bunią. Wówczas wymieniamy się historiami "Z życia jamników". Towarzyszy nam także przyjaciel Gustaw.
  Adopcja Toski zapoczątkowała nowy, wspaniały rozdział w naszym życiu, za co Fundacji bardzo dziękujemy.
  Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którym na sercu leży dobro zwierząt!
  Alicja M""
  13010682 1160679983951698 7314951572221245752 n

   

  Pestka vel Toska po 2 latach !

  18.10.2017

  W gąszczu problemów znikają dobre wieści ale będziemy nadrabiać zaległości. Odezwała się do nas Pestka (teraz Toska) po dwóch latach od adopcji. Toska trafiła do domu w Krakowie, gdzie zamieszkała z innym jamniczkiem. Życzymy suni i jej Rodzinie wszystkiego najlepszego i słodkiego jamniczego życia !
  "Droga Fundacjo,
  Toska pozdrawia po dwóch latach od adopcji. Sunia jest zdrowa, pełna energii i dobrego humoru. Ma w sobie wielkie pokłady czułości, którą obdarza pieski i ludzi. Uwielbia jedzonko, kopanie jam, gryzienie patyków oraz spanie pod kołdrą. Nie cierpi kotów i złodziei patyków, których przegania bez kompleksów. Jest pacyfistką nie wchodzącą w żadne konflikty. Chyba, że trzeba bronić stada :)
  Przesyłamy kilka zdjęć naszej królewny i pozdrawiamy Jamniki Niczyje.
  Alicja i Krzysztof z Krakowa"

  22528609 1698620900157601 386563288253817429 o

  Read 4523 times Ostatnio zmieniany środa, 18 październik 2017 09:43
  Więcej w tej kategorii: « Frotka Dizel »

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie