Szara

  METRYCZKA

  • ID: 3021/2017
  • Wiek: poniżej roku
  • Płeć: suka
  • Status: DT
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Rodzaj sierści: Długowłosa
  • Osoba kontaktowa: Kontak w sprawie adopcji poprzez wypełnienie ankiety przedadocyjnej
  • PODSTAWOWE INFORMACJE

  Informacje wstępne

  Szara tak jak inne szczenięta w typie Maltańczyka pochodzi z rozbitej pseudohodowli w Dobrczu. Psiaki zostaly odebranie 5 lutego 2017 roku w ilości 170 zwierzaków i trafiły do domów tymczasowych. Zwierzeta byly przetrzymywane w skrajnie złych warunkach. Byla to interwencja na skalę ogólnopolskę gdyż nigdy jeszcze nie odebrano tylu zwierzat jednocześnie, ktore przebywałyby w tak zlych warunkach. Psiaki siedziały w ciasnych klatkach i karonach inne w zabrudzonych kałem boksach czy ciasnych skrytkach przypominających beczki. Szczenięta ktore przedstawiamy w momencie gdy do nas trafiły miały około 3 dni dlatego one nie zaznaly już krzywdy. Ich matki tak. Psiaki szukają odpowiedzialnych opiekunów.

  17021991 593308340878144 9159954872528703528 n

  Gdyby ktoś z Państwa mial możliwość wsparcie finansowego psiaków to będziemy wdzięczni. Zwierzęta wymagaja leczenia, szczepień, profilaktyki. Potrzebna jest też wysokogatunkowa karma. Chętnie przyjmiemy dary / kontakt poczta@jamnikiniczyje.pl /


  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286
  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała


  paypal:poczta@jamnikiniczyje.pl


  w tytule : "Interwencja"

  adopcja

  Z uwagi na stan prawny zwierząt przekazywane są one do domów na zasadzie opieki tymczasowej. Pieski są dowodem w sprawie sądowej, są obecnie depozytem i nie mogą być adoptowane, gdyż ich stan prawny nie pozwala na zawarcie umowy stałej. Zwierzaki przekazujemy na podstawie umowy domu tymczasowego lecz domy weryfikujemy w taki sposób, aby pieski po zakończeniu postępowania zostały w nich na zawsze. Innymi słowy po wyroku sądu zostanie podpisana umowa domu stałego.
  Adresatami tej adopcji są osoby nastawione na pomoc zwierzakom a nie tylko na posiadanie "rasowego" psa. Zaznaczamy też, że to nie są pieski rasowe. Z uwagi na pochodzenie zwierząt należy liczyć się też na przykład z koniecznością leczenia. Pieski obecnie rozwijają się prawidłowo i nie ma z nimi żadnych problemów zdrowotnych. Mamy wieloletnie doświadczenie adopcyjne i na pewno psiaki przekażemy do najlepszych domów.
  Ocena i wybór domu nalezy wyłącznie do fundacji a osoby, ktore składają formularz adopcyjny muszą liczyć się z brakiem odzewu. Niestety nie mamy możliwości kontaktu z wszystkimi chętnymi. Rozmawiamy z osobami, które przeszły wstępną kwalaifikację ankiety. Zgloszenie wyłącznie przez wypełnienie formularza > http://www.jamnikiniczyje.pl/poradnik2/ankieta-przedadopcyjna

  < klik

  Link do reportażu  > https://vod.tvp.pl/28778283/14022017

  ------------------------------------------------

  Osoby chcące adoptować szczenię muszą zdawać sobie sprawę z niedogodności jakie niesie ze sobą taka decyzja. Szczenię trzeba wychować i wszystkiego nauczyć. Wymaga to czasu i cierpliwości. Szczenię jest jak niemowlę wchodzi do nowego domu z zerową wiedzą o pożądnym zachowaniu. Taki piesek na pewno :

  1. Sika w miejscu gdzie aktualnie stoi - pod siebie.

  2. NIszczy wszystko co go otacza: żucie, gryzienie jest naturalną potrzeba małego pieska .

  3. Może zakłocać ciszę nocną, piszczeć - bo tęskini za mamą i stadkiem w ktorym do tej pory przebywał. Zmaina domu jest dużym stresem dla szczeniaka.

  Szara

  25.03.2017

  Szara ; suczka ; Szczenię Kai : matka w typie pudla / biszona ; ojciec NN
  Piesek ma 6 tygodni, za około 2-3 tygodnie może zostać odłączony od rodziny i trafić do domu tymczasowego / z opcją adopcji po zakończeniu postępowania sądowego /. Psiaki trafią do najlepszych domów. O wyborze domu decyduje fundacja. Zgłoszenie wyłącznie poprzez formularz adopcyjny, do którego link podany jest poniżej. Skontaktujemy się tylko z wybranymi domami, zatem decydując się na wypełnienie ankiety należy liczyć się z brakiem odzewu. Nie mamy możliwości kontaktu z każdym zgłaszającym. Preferowane domy w Bydgoszczy i okolicach. W dalszej kolejności rozważymy ankiety z innych miast.

  Szara z bratem Beżowym

  Zdjęcia całego miotu szczeniąt

  Read 1094 times Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 maj 2017 22:47
  Więcej w tej kategorii: « Róża Kaja »

  ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
  89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

  SWIFT: INGBPLPW
  Fundacja Jamniki Niczyje
  ul Łagodna 85/4
  43-300 Bielsko Biała

  Logowanie