kalendarz 20172

Kalendarze 2017

Kalendarze magnetyczne "Nasi Podopieczni" !

Uwaga ! Brak kalendarzy "Nasi Podopieczni"

DSC08909   DSC08910

Brak kalendarzy Podopieczni. Jeśli ktoś poszukije kalendarzy na lodówkę z jamnikami możemy zaproponować kalendarze klubowe. Wpłata równiez na konto fundacji, cel ten sam, cena taka sama. W tytulle przelewu " Kalendarz magnetyczny nr...

14429614 1791942274385858 1310957465 n

 Jamnik gładkowlosy nr 1                          jamnik długowlosy  nr 2                          Jamnik szorstkowlosynr 3

DSC08442   DSC08443  DSC08444

 


 

Kalendarze "Metamorfozy"

Strona tytułowa

front

1   2   3   4
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5 kal   6kal   14910351 1318002834886078 5457965257009063245 n   8

9kal  10kal   11kal  12kal

zobacz też w galerii

1. Karmel - Pan styczeń

Kochani pamiętacie Karmelka ? On w kalendarzu robi za styczeń. Karmel trafił do nas zimą ze schroniskowego boksu. Znalazł się tam wprost z kanapy oddany przez córkę właścicielki. Psiaczek wcześniej podobno biegał luzem po osiedlu, gdzie znany byl jako osiedlowy wirażka goniący dzieciaki.. Pani puszczała Karmelka, bo nie dawała rady z nim wychodzić. Karmel w fundacji przeszedł wielką metemorfozę - schudnął, wypiękniał, poprawił się znacznie jego stan zdrowia. Dzisiaj Karmel zwany w domu Karolem mieszka z jamniczą koleżanką. Ma się dobrze !
więcej o piesku można przeczytać na forum.

zobacz forum

2. Pani Luta czyli Zula

Z Zulą wiąże się smutna historia, ktoś wyrzucił ją na ulicę... Sunia błąkała się dłuższy czas czekąjąc na swojego "człowieka", który nigdy się nie pojawił. Sunia trafiła do nas ze schroniska w Tychach. Mieszkała jakiś czas w domowych hoteliku lecz znalazła nowy dom ! Zula zamieszkała na drugim końcu Polski z drugim jamnikiem tez adoptowanym. Wiedzie łóżkowe życie !

profil psa

 

3. Bohater Marca - KOD-i !


Pewnie niektórzy znają historię psiaka. KOD-i trafił do schroniska cierpiący z kamieniami w układzie moczowym, bardzo cierpiał ponieważ nie mógł wydalać moczu... Do schroniska przyprowadziła go opiekunka / właścicielka ? / właśnie z tego powodu. Sądziła, że schronisko wyleczy pieska a ona potem go adoptuje. Niestety, po pierwsze schronisko nie ma możliwości wykonania tak skomplikowanej operacji a po drugie pracownicy schroniska po zrzeczeniu psa nie chcieli by trafił do wyrodnej opiekunki. Pani podobno jeździła codziennie przez kraty oglądać pieska ... Wstyd. Los nie dał się jednak przechytrzyć - tytuł prawny do psa zyskała fundacja poprzez prawne przekazanie psiaka do nas. KOD-t trafił do domu tymczasowego, który go adoptował. Psiak zasłużył na prawdziwy, dobry dom ! I takie życie ma KOD-i
więcej o KOD-im można przeczytać na jego wydarzeniu i na forum.

zobacz forum

 

 

 

 

4. KWIECIEŃ nalezy do Hery !

Na pewno pamiętacie Herę i jej bardzo smutny los. Sunieczka została odebrana interwencyjnie z pseudohodowli. 14 grudnia upłynie dokładnie rok... Hera wiele przeszła urodziła szczenięta w skrajnych warunkach, potem dzielnie odchowała miot z pomocą człowieka. Sunia znalazła dom w Krakowie. Dzisiaj hera jest "jamniczą" celebrytką :) Możecie gościć Herę cały kwiecień jeśli kupicie kalendarz !

profil psa

 

5. Maj z Granatem !


Kochani proponujemy Wam naprawdę wystrzałowy maj ! Granat dzisiaj może eksplodować już emocjami w każdej jamniczej chwili lecz nie zawsze tak było. Nie znamy historii tego porzuconego niegdyś psiaka lecz kiedyś mieliśmy drobny wpływ na jego obecne losy. Udało nam się połączyć psiaka z jego opiekunami tak by nie stworzyć mieszanki wybuchowej a raczej łagodne połączenie wszystkiego co w takiej adopcyjnej sytuacji pożądane: odpowiedzialność , szacunek, miłość, liczenie się z potrzebami zwierzaka...
Granat naprawdę umili Wam wiosenny czas - to przepiękny psiak o gładkiej sierści lecz z nutą szorstkowłosego umaszczenia i charakteru ! Bądźcie z nami cały rok !

profil psa

6. Czerwcowa Rybka !


Rybka to mała sunieczka porzucona kiedyś przez człowieka. Rybka musiała dostać nieźle w kość, bo rodzina adopcyjna do dzisiaj zmaga się z niektórymi lękami i zachowaniami jamniczki. Rybka w fundacji była stosunkowo krótko bowiem zależało nam, aby jak najszybciej trafiła do kochającego domu. Nic lepiej nie leczy ran od czulej i opiekuńczej dłoni człowieka.

profil psa

 

7. Lipiec celebrujemy z Pikselkiem - prawdziwym jamniczym CELEBRYTĄ !


Kto dziś nie zna Pikselka / dawnego Szoguna / ? W Klubie Jamników to znana postać :) ale niestety nie zawsze życie tego przemiłego psiaka było usłane różami... Życie w potwornych warunkach, zimno, strach... to niestety było codziennością Pikselka. 14 grudnia zeszłego roku psiak został odebrany interwencyjnie wraz z innymi zwierzakami. Nie wszystkie przeżyły... Pikselkowi sie jednak udało : trafił do nas, potem znalazł nowy wspaniały dom. Dzisiaj to inny psiak. Jamniczek zyskał nowe życie, wspaniały dom. Oby wszystkie historie tak się kończyły a najlepiej byłoby, gdyby ich w ogóle nie było... Pozdrawiamy Piksela i jego Dużych.

profil psa

 

8. Sierpień należy do Jokera / Harrego !


Na pewno niektórzy pamiętają Jokera - strasznie zabiedzonego i chorego psiaka, który trafił do fundacji ? Joker miał wyjątkowe szczęście ponieważ w fundacji zyskał pomoc, leczenie a potem normalny, jamniczy dom. Joker jest chorym psiakiem dlatego szczególnie porusz jego metamorfoza. Z powodu zespołu cushinga jego sierść była całkowicie zdegenerowana. Psiak zmienił się niesamowicie.

zobacz forum

 

9. Frytki są najlepsze we wrześniu !


Historia Fryci jest smutna lecz na szczęście też zakończona happy endem ! Frycia została zauważona na ulicy przez jedną z inspektorek innej fundacji, była tak skrajnie zaniedbana, że osoba ta dokonała w porozumieniu telefonicznym interwencyjnego odbioru zwierzaka. Frycia spragniona i głodna trafiła do domu tymczasowego. Sunieczka kilka miesięcy uczyła się jak może wyglądać życie "normalnego" jamnika ! Dzisiaj Frytka ma wspaniały dom a nauki z domu tymczasowego nie poszły w las jako, że to inteligentna psina ! Pozdrawiamy rodzinę Frytki.

profil psa

CDN...

Wypełnij PIT

ING BANK ŚLĄSKI Spółka Akcyjna
89 1050 1070 1000 0023 6437 4286

SWIFT: INGBPLPW
Fundacja Jamniki Niczyje
ul Łagodna 85/4
43-300 Bielsko Biała

Logowanie